Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 22 sierpnia 2013 r.
Ostatnie zmiany: 22 sierpnia 2013 r.
Autor: SFX

Już było? Jak to?

A więc pierwsze koty za płoty... nawet nie wiem, czemu akurat tak się zwykło mówić, czy też pisać :).

Zdobyliście się na odwagę by przyjąć wyzwanie jakim był historyczny już "prolog" Leśnej Piątki.

Teraz zapewne z niecierpliwością wyczekujecie momentu prezentacji wyników... aby umilić Wam czas niepewności zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami o Leśnej Piątce na naszej stronie. Wyniki zaprezentujemy w momencie gdy tylko zostaną przygotowane... może to potrwać kilka godzin, być może stanie się to jednak jutro - staniemy na głowie by było jak najszybciej :).

Zachęcamy Was też do nadsyłania nam zdjęć bądź informowania, skąd moglibyśmy je pobrać by opublikować na naszym serwerze, bądź umieścić do nich odnośnik. Zebrane zdjęcia można już oglądać na BIEGNIJMY.pl.

Jeśli ktoś miałby być czymś dziś zaskoczony, to z pewnością my, organizatorzy... w końcu miał być to malutki lokalny bieg z miłą i ciepłą atmosferą. Stało się niemal tak jak chcieliśmy, poza słowem "malutki", które nabrało trochę innego znaczenia :). Jesteśmy naprawdę wdzięczni Wam, że poświęciliście swój czwartkowy wieczór na rekreację przez duże "R".

Dziękujemy Wam za każde miłe słowo z osobna. Już dziś zapraszamy Was na kolejną wędrówkę po trasie Leśnej Piątki - tym razem 12 września.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste