Jeśli ma">

Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 20 sierpnia 2013 r.
Ostatnie zmiany: 20 sierpnia 2013 r.
Autor: Krzysztof Kalociński

Bieg już tuż, tuż :)

Już wkrótce z wieloma z Was spotkamy się w na trasie biegu Leśnej Piątki. Jeśli wiesz, że wystartujesz a jeszcze nie ma Ciebie na liście startowej, skorzystaj z naszych zapisów elektronicznych. Pozwoli to nam na sprawniejsze wydanie Wam numerów startowych i chipów do pomiaru czasu - a więc zminimalizuje Wasz czas oczekiwania w kolejce naszego "polowego" biura zawodów :). Zapisy będą uruchomione do 8 rano we czwartek (22 sierpnia). Po tym czasie pozostanie Wam oczywiście możliwość zgłoszenia się na miejscu w okolicach startu/mety, czyli bezpośrednio przed biegiem.

Jeśli masz chęć wystartowania wraz z dzieckiem prosimy o przygotowanie oświadczenia rodzica/opiekuna lub wypełnienie go w miejscu startu/mety.

Sugerujemy, byście dotarli w miejsce biegu co najmniej 30 minut wcześniej - wynika to z ilości chętnych do pokonania przygotowanej przez nas trasy Leśnej Piątki. Oczywiście nikt nie pozostanie "na lodzie" i każdy chętny zostanie zapisany... ale nie chcemy by spowodowało to opóźnienia w starcie (choć i taką ewentualność przewidujemy) :).

Miejsce startu i mety to parking leśny przy ulicy Słupskiej. Wprawdzie kilka tygodni temu parking został wyremontowany i powiększony przez Nadleśnictwo Karnieszewice, jednak mając na uwadze potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i przestrzeni dla obsługi biegu (m.in. pomiar czasu i zabezpieczenie medyczne) wiemy, że nie wszyscy chętni znajdą wolne miejsce postojowe dla samochodu. Sugerujemy pozastawianie aut bezpośrednio przy ulicy Słupskiej lub na dużym parkingu przy wjeździe do Sanktuarium. Stąd na miesjce startu jest jedyne 650 metrów, które można potraktować jako rozgrzewka przed biegiem głównym :).

Nie możemy już się na Was doczekać. Więc do zobaczenia!Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste