Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 14 lipca 2013r.
Ostatnie zmiany: 14 lipca 2013r.
Autor: SFX

Leśna Piątka? Kiedy i gdzie.

Parking przy ścieżce edukacyjnej Nadl.Karnieszewice - widok na ulicę Słupską Leśna Piątka rozpocznie swój biegowy podbój już 22 sierpnia o godzinie 19. Tak. Będzie to czwartkowy wieczór. Wtedy to "odpalimy" pierwszy start do naszej serii biegów po lesie. W tym roku odbędzie się też drugi bieg, który przygotujemy 12 września... a na starcie trzeba będzie stanąć o godz. 18:30.

Trasa wszystkich Leśnych Piątek będzie niezmienna. Start i meta 5-kilometrowego biegu usytuowane będą zawsze na początku ścieżki edukacyjnej Nadleśnictwa Karnieszewice. A więc jest to parking leśny nieopodal Góry Chełmskiej, usytuowany po prawej ulicy Słupskiej (jadąc od Koszalina), około 700 metrów za parkingiem znajdującym się obok bramy do sanktuarium.

Zabawa oczywiście BEZ OPŁAT, jak to przystało na biegi w leśnej scenerii :). W zamian oferujemy niepowtarzalną, rodzinną atmosferę, świetnie przygotowaną i oznaczoną trasę, trwałe numery startowe, pomiar czasu we współpracy z uczestnikami :) oraz wodę na mecie. Jak zwykle możecie oczekiwać zdecydowanie więcej, jeśli tylko uda nam się pozyskać przychylność naszych partnerów... o czym będziemy informować na bieżąco rozszerzając naszą "ofertę".

Szykujcie się już dziś. GORĄCO ZAPRASZAMY. Niedługo rozpoczniemy też zapisy do tego niepowtarzalnego cyklu.

W 2014 roku zaplanowaliśmy już terminy kolejnych sześciu Leśnych Piątek. Odbywać się będą od kwietnia do września - raz w miesiącu. W przyszłym roku rozpoczniemy prowadzenie klasyfikacji w całym cyklu, tak więc będziecie zbierać punkty za każdy start w biegu... a we wrześniu nastąpi bieg podsumowujący.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste