Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 11 czerwca 2019 r.
Ostatnie zmiany: 11 czerwca 2019 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2019 #4 - 13 czerwca o 19.oo.


Plakat Leśna Piątka 2019 #4

Kolejna Leśna Piątka 2019

Już po raz czwarty w sezonie 2019 spotkamy się na trasie Leśnej Piątki... na flagowym dystansie 5 kilometrów.

Zachęcamy Was do uczestnictwa. Wszystko za darmochę. Stale też czekamy na Wasze wsparcie, na Twój ruch w zbiórce "Wrzuć piątkę na Leśną Piątkę".

Zapisy wyłącznie elektroniczne trwają do samego startu...
ZGŁOSZENIA | NUMERY STARTOWE

Przypinka dla każdego na mecie

Przypinka Leśnej Piątki - rysunek Patrycji Kępy Już na czwartek przygotowaliśmy niezwykłą przypinkę... autorstwa Patrycji Kępy - jednej z laureatek konkursu plastycznego.

Ilość wykonanych pamiątek zdecydowanie przekracza tysiąc egzemplarzy. Wierzymy, że dzięki Wam każda z nich znajdzie nowego właściciela.

Tym razem działamy z dodatkowym wymiarem związanym z obchodami Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Narkomanii. Wszystko za sprawą fundacji ZASTOPUJ.pl, z którą nawiązaliśmy współpracę. Wraz z jej pojawieniem się opracowaliśmy i zrealizowaliśmy wspomniany wcześniej konkurs plastyczny.

Bijemy rekordy

Masa osób na starcie Leśnej Piątki Leśna Piątka od samego początku istnienia (od 2013 roku) należy do najliczniej odwiedzanych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. Dotychczas w najliczniejszej edycji z pomiarem czasu do mety dotarło aż 914 osób.

Mamy chęć poprawienia tego rekordu. Gorąco prosimy o mobilizację i odwiedziny. Weźcie rekord w swoje ręce!

Pokonujcie trasę w sposób taki, jaki jest dla Was najbardziej odpowiedni. Możecie się ścigać, truchtać czy spacerować... a Wasze pociechy mogą pokonywać kolejne kilometry na Waszych rękach czy w wózkach. Do wspomagania możecie też wykorzystywać kijki Nordic Walking. Oczywiście wszystko to w granicach jak największego bezpieczeństwa w stosunku do innych i samych siebie. Bądźcie więc zawsze ostrożni.

Weźcie Wasze numery startowe

Numery startowe Leśnej Piątki 2019 - edycja z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Narkomanii Pamiętajcie o wydrukowaniu i wzięciu ze sobą numerków startowych.

Możecie je pobrać w formacie PDF, tuż po tym jak wypełnicie formularz rejestracji.

Tym razem ich specjalny wzór, dostępny tylko przed najbliższą edycją, związany będzie z Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Narkomanii.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste