Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

Partnerzy:

Lider Animator
DAJAR.pl GIPO Daricke Centrum Rekreacji Forma eXploRa.pl Urząd Miejski w Koszalinie


25 kwietnia 2017 r.

L5 ULTRA: I termin zapisów do 30.04!

Leśna Piątka ULTRA 2017 Do sztafet w Leśnej Piątce ULTRA 2017 zgłosiła się już ponad połowa zaplanowanych sztafet. Oznacza to gorącą rywalizację przez pełne 12 godzien. Przypomninamy, że niższe wpisowe obowiązuje do 30 kwietnia (niedziela). ZGŁOSZENIA SZTAFET | LISTA SZTAFET ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNE | LISTA INDYWIDUALNA Zachęcamy każdego do tej wyjątkowej zabawy... gd (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 marca 2017 r.

Leśna Piątka ULTRA 2017. 12 godzin rywalizacji

Leśna Piątka ULTRA 2017 Podjęliśmy decyzję. Sezon 2017 uzupełniamy o Leśną Piątkę ULTRA 2017. Tym razem w nowej formule, która jeszcze bardziej uatrakcyjni rywalizację i pozwoli na pełnię zabawy od samego startu do samej mety w obecności wszystkich uczestników! Na prośbę wielu osób dopytujących się o nasze plany... pozostawiamy mocno integracyjną część wydarzenia, jaką od dw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 czerwca 2016 r.

ULTRA Bufet 2016... co przygotowaliśmy... :)

Bogaty punkt odżywczy na biegu Leśna Piątka ULTRA 2016 Bufet odżywczy Leśnej Piątki ULTRA 2016 będzie ponownie zawierał wiele ciekawych punktów :). Przygotujemy dwa odrębne punkty odżywcze... dla sztafet w strefie zmian oraz dla indywidualnych uczestników. Z racji współdziałania czterech osób w sztafecie oraz zdecydowanie mniejszego pokonywanego dystansu i możliwości dokonywania zmian, poz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 czerwca 2016 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 już w sobotę.

Numery, koszulki i medale czekają na Leśną Piątkę ULTRA 2016. W sobotę (25 czerwca 2016 r.) do boju ruszą ultramaratończycy oraz 4-osobowe sztafety. Wszyscy pokonywać będą 20 okrążeń trasy Leśnej Piątki - czyli wymiar "ULTRA", co łącznie wyniesie 100 pełnych emocji kilometrów. Do startu szykuje się już kilkunastu najwytrwalszych śmiałków, wśród nich i tacy, którzy pierwszą walkę z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 czerwca 2016 r.

Medale ULTRA dla samodzielnych ultramaratończyk

Medal dla uczestników indywidualnych Leśnej Piątki ULTRA 2016. Medale dla uczestników indywidualnych. Medale dla tych, którzy ukończą samodzielnie pełne 20 okrążeń Leśnej Piątki ULTRA 2016, zostały specjalnie wyróżnione. Podkreślą tym samym wyjątkowy wysiłek włożony w bieg na dystansie pełnych 100 kilometrów. Prezentujemy ich wyjątkowy wygląd, który będzie można osob (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 czerwca 2016 r.

Medale mamy już w garści! Czekają :)

4 osoby w sztafecie otrzymają wyjątkowe medale. Medale Leśna Piątka ULTRA 2016. Prezentujemy wyjątkowy wyrób, który już dotarł i znajduje się w naszych rękach. Medale w roku 2016 dla sztafet właśnie możemy zaprezentować w pełnej krasie. Oczywiście każda sztafeta otrzyma 4 egzemplarze, by wszyscy członkowie drużyny mogli mieć swoją własną pamiątkę. Wkrótce (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 czerwca 2016 r.

Ostatni dzwonek na Leśną Piątkę ULTRA 2016!

Ostatnie chwile niższych opłat w Leśnej Piątce ULTRA 2016 Niższe opłaty do niedzieli! Leśna Piątka ULTRA 2016 rusza już 25 czerwca. Jeśli wciąż nie zgłosiliście swojego udziału - macie na to ostatnie chwile, by zmieścić się w niższych pułapach opłat! Decydując się teraz za 4-osobową drużynę należy dokonać wpłaty 160 złotych - czyli 40 zł od osoby. Dla indywidualnych ucze (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 maja 2016 r.

ULTRA koszulki na Leśną Piątkę ULTRA 2016.

Koszulki biegowe w Leśnej Piątce ULTRA 2016 Dokładnie za 4 tygodnie (25 czerwca) będzie dobiegać końca druga edycja Leśnej Piątki ULTRA 2016 na dystansie pełnych 100 kilometrów - jednoosobowo, bądź pokonywanych przez 4-osobowe składy. Wiemy z pewnością, że wszyscy uczestnicy - zarówno indywidualni jak i członkowie sztafet, otrzymają atrakcyjne koszulki biegowe, jeśli tyl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 maja 2016 r.

ULTRA medale 2016. 20 x Leśna Piątka!

Medale w Leśnej Piątkce ULTRA 2016 Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa, nieprzewidywalna, wymagająca, olbrzymia, wielokrotna i mocno trzymająca w napięciu - Leśna Piątka ULTRA 2016. Pierwsza edycja rozpoczynała się i kończyła z wielkimi emocjami. Nikt dotąd nie wiedział, co to będzie i jak potoczą się losy 100-kilometrowych bohaterów indywidualnych, a jak zakończą się zmagania wyjątkowych i zżytych ze sobą sztafet. Finał był wspaniały. Najlepsi pokazali swój pazur. Seba, zwycięzca pełnego i samotnego dystansu, pokonał go w niespełna 9,5 godziny, zawieszając poprzeczkę bardzo wysoko. Najlepsza sztafeta "Sławno City" o włos przełamała barierę siedmiu godzin w ry (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2016 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy trwają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Pozostaje coraz mniej czasu by zagwarantować sobie wyjątkowe koszulki i zwrot kosztów (w przypadku uczestników indywidualnych). Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal! Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie mi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 grudnia 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy ruszają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Jeszcze w starym roku, życząc Wam najbardziej wymyślnych i do tego realnych, a przez najbliższe 12 miesięcy spełnionych postanowień noworocznych, rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji biegu Leśna Piątka ULTRA... tym razem w 2016 roku! Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 czerwca 2015 r.

Historyczny ULTRAmaraton - Leśna Piątka ULTRA.

Leśna Piątka - ultramaraton w Koszalinie Minęła sobota, minął czas całodniowych zmagań ze 100-kilometrowym dystansem pierwszego prawdziwego ultramaratonu w Koszalinie - Leśnej Piątki 2015 ULTRA. Tak oto Koszalin, miasto biegowe, staje się jeszcze bardziej wszechstronny. Po maratonie i półmaratonie Nocna Ściema, do którego piątej edycji niedawno ruszyły zapisy, Biegu Wenedów, który przyciągnął już (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

ULTRA Bułki gotowe :)

Bułki dla ultramaratończyków w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Już czas. Trwoga w oczach organizatorów pojawiła się dość dawno :). Wszystko szykuje się w ostatniej chwili. Z rąk własnych wychodzą nowe produkty. Tuż przed momentem powstały świeżo przygotowane bułeczki... na 30 minut przed otwarciem biura zawodów. Teraz pozostaje im oczekiwać do rana, gdy zostaną przetransportowane w miejsce, gdzie Leśna Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 czerwca 2015 r.

ULTRA Bufet... co będzie można podjeść? :)

Bogaty punkt odżywczy na biegu Leśna Piątka ULTRA Podczas Leśnej Piątki ULTRA 2015 przygotujemy dla Was dwa odrębne punkty odżywcze... dla sztafet w strefie zmian oraz dla indywidualnych uczestników. Z racji współdziałania czterech osób w sztafecie oraz zdecydowanie mniejszego pokonywanego dystansu i możliwości dokonywania zmian, pozwoliliśmy na uboższy zestaw artykułów dostępnych w miejscu zmian. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 |