Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl GIPO GIPO Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


PARTNERZY

Wszyscy partnerzy zdecydowali, że dołożą swoją cegiełkę w przygotowaniu Leśnej Piątki. Ty też możesz stać się naszym Partnerem!

Nadleśnictwo Karnieszewice

Udostępnia do celów rekreacyjnych wspaniałe i malownicze okolice leśne. Sprzyja to uprawianiu wszelkich form ruchu wraz z bieganiem.

Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Naszą biegową inicjatywę od strony medycznej zabezpieczać będzie Grupa Ratownictwa PCK z Koszalina. Świetni ludzie tworzący przyjazną atmosferę, a przede wszystkim dbający o Wasze bezpieczeństwo i pomoc w razie problemów.

DAJAR.pl

DAJAR Sp. z o.o. jest największą w Polsce i w rejonie Europy Środkowej firmą zajmującą się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu... od kuchni, przez jadalnię po meble ogrodowe.

EUROPLANT

Grupa EUROPLANT należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie rozmnażania i wprowadzania ziemniaków sadzeniaków na rynek na arenie międzynarodowej.

WC Serwis

Wynajem i obsługa mobilnych systemów sanitarnych.

DOKŁADNIEJSI.pl

Firma sprzątająca. Doskonała dla biur, lokali użytkowych, obiektów hotelowych, apartamentów oraz różnego rodzaju pomieszczeń (hal produkcyjnych, budynków po remoncie itp.).

GIPO

We have a fully equipped workshop capable of laser cutting, CNC bending, welding, CNC milling, CNC turning (we can also do manual milling and turning). The range of modern equipment is complemented by the skills of our skilled and experienced staff. Our powder coating facilities allow us to complete the products entirely.

Centrum Rekreacji Forma

Centrum Rekreacji Forma

Urząd Miejski w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste