Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

Partnerzy:

Lider Animator
Coca-Cola Polska. DAJAR.pl GIPO Daricke Centrum Rekreacji Forma eXploRa.pl Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 30 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 30 maja 2017 r.
Autor: SFX


Co najmniej 1232 osoby! To PIKUŚ.


Tłumy na Leśnej Piątkce PIKUŚ 2017 - co najmniej 1232 osoby!

Na Leśnej Piątce PIKUŚ 2017 pojawiły się z pewnością co najmniej 1232 osoby! Odnotowaliśmy taką właśnie liczbę przekazanych nam kart zgłoszeniowych, ale jesteśmy pewni, że było Was jeszcze więcej - gdyż nie każdy chciał się ujawnić w biurze zawodów :).

Tym sposobem rekord sprzed roku został poprawiony o 31 osób (wtedy otrzymaliśmy 1201 zgłoszeń). Nad weryfikacją ich liczby czuwała wolontariuszka Hanix :). Dziękujemy.

Napiszcie parę słów!

Zapraszamy do wpisu w naszej "księdze gości"... czyli przedstawienia Waszych opinii związanych z naszym ostatnim wydarzeniem - Leśną Piątą PIKUŚ 2017, która ruszyła 28 maja 2017 roku :).

Wolontariusze najważniejsi

Bardzo dziękuję w szczególności wsparciu czwórki osób, które już od 6 rano pojawiły się do pomocy przy załadunku i rozładunku sprzętu niezbędnego do realizacji inicjatywy z okazji Dnia Dziecka... byli to: Dominika I., Monika M., Marek T., Krzysztof M. - dzięki nim Leśna Piątka PIKUŚ w ogóle mogła się odbyć.

Nasi Wolontariusze Oczywiście zasługi całej ekipy biura zawodów przy zapisach i wydawaniu nagród, pstrykaniu fotek - jest to wymierna i bardzo potrzebna pomoc. Specjalne dzięki dla Emila, również za zwięzłe przekazanie pomysłów na przyszłość. I jeszcze Krzyś B. z Jackiem C., którzy dołączyli moc swych mięśni na koniec zabawy, a wcześniej sprawnie i efektownie wyznaczyli trasę biegu. Bardzo dziękuję każdemu, kto choć przez chwilę był ważnym ogniwem organizacyjnym.

Ponownie apelujemy do Was - liczne gromadzących się uczestników naszych wydarzeń - ZGŁASZAJCIE SIĘ DO POMOCY, bądźcie częścią sympatycznych imprez biegowych - bez Was wkrótce może się okazać, że kolejne Leśne Piątki i inne biegi nie będą mogły się odbyć.

Mnóstwo fotografii

Masa zdjęć na Leśnej Piątce PIKUŚ 2017 Każdy z nas lubi pamiątki... a jeśli są to zdjęca, które pomagają nam przypominać sobie miłe chwile, to jest jeszcze fajniej :).

Na terenie Leśnej Piątki udało się zgromadzić kilku "dokumentalistów". Tym sposobem do naszego "magazynu" zdjęć trafiło niemal 2500 fotografii. Zachęcamy do przeglądania.

Autorami dotychczas dodanych galerii są: Baśka Kurcz, Tomasz Kilar oraz Iwona Bielińska.

Wszystkie ujęcia odnajdziecie w naszych galeriach na stronie Rozbieganego Koszalina - BIEGNIJMY.pl.

Możecie zgłosić też własne zbiory fotek do zamieszczenia na stronie.

Dodatkowe atrakcje

Nasi Partnerzy - i współorganizatorzy PIKUSIA - przygotowali dodatkowe atrakcje.

Atrakcje przygotowane przez Nadleśnictwo Karnieszewice Dzięki Nadleśnictwu Karnieszewice w trakcie zabaw edukacyjnych można było uzupełnić swoją wiedzę z dziedziny przyrody. Były też łamigłówki dla mniejszych i większych uczestników.

Malowanie kamieni przygotowane przez Przedszkole nr 16 w Koszalinie Ci którzy trafili na stanowisko Przedszkola nr 16 mogli barwnie pomalować kamienie, które w całej masie czekały na chętnych :).

Prezenty dla każdego dziecka na mecie!

Upominki dla wszystkich dzieci na mecie Leśnej Piątki PIKUŚ 2017 Ogromną radość sprawiały upominki od naszego Partnera - firmy DAJAR - właściciela sklepu dla domu i ogrodu sklep.DAJAR.pl.

Były talerze, kubki, trąbki, słomki... wiele barwnych przedmiotów na licencji DISNEY'a.

Przedszkola nagrodzone

Nagrody dla przedszkoli uczestniczących w Leśnej Piątce PIKUŚ 2017 Górę kolorowych zabawek ufundowanych przez nasze Stowarzyszenie SFX odebrały zgromadzone przedszkola... Warto je wymienić, byście wiedzieli gdzie szukać wybieganych prezentów :) :

Przedszkola Publiczne z Koszalina nr 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 34, 35 oraz Przedszkole Integracyjne, Przedszkole Gminne w Sianowie, Przedszkole Gminne Gwiazdowo, Przedszkole nr 2 ze Sławna, Przedszkole Happy Day.

Dziękujemy za liczne przybycie!

Wspomagali nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJAR Lider Animator Coca-Cola Polska DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste