Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl GIPO Centrum Rekreacji Forma eXploRa.pl Urząd Miejski w Koszalinie


28 czerwca 2015 r.

Historyczny ULTRAmaraton - Leśna Piątka ULTRA.

Leśna Piątka - ultramaraton w Koszalinie Minęła sobota, minął czas całodniowych zmagań ze 100-kilometrowym dystansem pierwszego prawdziwego ultramaratonu w Koszalinie - Leśnej Piątki 2015 ULTRA. Tak oto Koszalin, miasto biegowe, staje się jeszcze bardziej wszechstronny. Po maratonie i półmaratonie Nocna Ściema, do którego piątej edycji niedawno ruszyły zapisy, Biegu Wenedów, który przyciągnął już (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

ULTRA Bułki gotowe :)

Bułki dla ultramaratończyków w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Już czas. Trwoga w oczach organizatorów pojawiła się dość dawno :). Wszystko szykuje się w ostatniej chwili. Z rąk własnych wychodzą nowe produkty. Tuż przed momentem powstały świeżo przygotowane bułeczki... na 30 minut przed otwarciem biura zawodów. Teraz pozostaje im oczekiwać do rana, gdy zostaną przetransportowane w miejsce, gdzie Leśna Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 czerwca 2015 r.

ULTRA Bufet... co będzie można podjeść? :)

Bogaty punkt odżywczy na biegu Leśna Piątka ULTRA Podczas Leśnej Piątki ULTRA 2015 przygotujemy dla Was dwa odrębne punkty odżywcze... dla sztafet w strefie zmian oraz dla indywidualnych uczestników. Z racji współdziałania czterech osób w sztafecie oraz zdecydowanie mniejszego pokonywanego dystansu i możliwości dokonywania zmian, pozwoliliśmy na uboższy zestaw artykułów dostępnych w miejscu zmian. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2015 r.

Deszczowo i pusto... biegaczy nie ma :).

Pół tysiąca biegaczy w deszczowej Leśnej Piątce Czwartek, 18 czerwca był dniem, w którym Leśna Piątka osiągnęła swój tegoroczny półmetek :). Deszczowa pogoda nie jest najprzyjemniejsza nie tyle do biegania, ile do podejmowania decyzji o wyjściu z domowego zacisza. Rzęsisty deszcz przeplatany jedynie chwilami przejaśnień nie pozwalał na optymistyczne spojrzenie w kierunku Góry Chełmskiej.

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 czerwca 2015 r.

Wiewiórka w kamuflażu w Leśnej Piątce nr 3 :

Zielona wiewiórka - trzeci medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. Leśna Piątka z numerem "trzy" przywita Was już w czwartek, 18 czerwca... więc jest to już pojutrze :). W ostatnim niemal momencie udało się odnaleźć mocno zakamuflowaną i chowającą się wiewiórkę. Ta, jak kameleon, przybiera coraz to nowe barwy, by tym razem w żabim, zielonym kolorze odwiedzić domy najmłodszych uczestników (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 czerwca 2015 r.

Trzecia Leśna Piątka 2015 za 3 dni!

Leśna Piątka 2015 #3/6 Już w najbliższy czwartek, czyli 18 czerwca, będziecie mogli wyruszyć na trzecią z serii sześciu - Leśną Piątkę... w cyklu 2015. Będzie to już półmetek Waszych startów i naszych starań organizacyjnych :). W pierwszy tegoroczny bieg ukończyło około 770 osób, w drugim było to już ponad 840 chętnych. Jak będzie tym razem? Jedno jest pewne. Na szyjach najmłodszych ponownie z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 czerwca 2015 r.

Piękne medale na pięknej tasiemce! L5 ULTRA!

Ultramaraton Leśna Piątka - tasiemki do medali Lesna Piątka ULTRA 2015 - czyli pierwszy ultramaraton w Koszalinie o nadzwyczajnej formule - rozpocznie się już za kilkanaście dni. Jak przystało na ponadwymiarową odległość do pokonania staramy się, by była okraszona drobnymi, lecz ważnymi elementami. Prezentowaliśmy już Wam medale, które mogą stać się jednym z najcenniejszych trofeów na Waszych p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 czerwca 2015 r.

Damy Wam pospać :). Opóźniamy start sztafet!

Chcielibyśmy poinformować Was o zmianie godziny startu 4-osobowych sztafet w Leśnej Piątce ULTRA 2015. Po analizie możliwych wyników okazuje się, że sztafety powinny bez większych przeszkód pokonać dystans 100 kilometrów zdecydowanie szybciej od 13 godzin. Pierwotny limit 16 był tym samym zbyt długi. START SZTAFET 27 czerwca o godzinie 9:00 Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie będzie lepsze w co najmniej kilku aspektach... ... członkowie sztafet mogą się wyspać :) .. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 czerwca 2015 r.

Klasyfikacja Leśnej Piątki po 2 biegach.

Klasyfikacja po dwóch Leśnych Piątkach 2015 Prezentujemy długo wyczekiwane wyniki punktowe po dwóch kolejnych Leśnych Piątkach. Obejmują one, podobnie jak przed rokiem, odrębną klasyfikację kobiet oraz mężczyzn. Uwzględniliśmy w nich osiągnięty lepszy wynik z dwóch biegów, pamiętając iż po sześciu kolejnych w sezonie (od kwietnia do września) uwzględnionych zostanie pięć najlepszych rezultatów z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 czerwca 2015 r.

ULTRA - numery startowe... już w gotowości!

Numery startowe w Leśnej Piątce ULTRA 2015 Już są. Świeżutkie, aż ciepłe... numery startowe, które założycie w naszym ultramaratonie Leśna Piątka ULTRA 2015. Każdy z właściwym imieniem... również dla sztafet! Indywidualni uczestnicy otrzymują numery od 1 wzwyż. W przypadku 4-osobowych drużyn, pierwsza cyfra w numerze oznaczać będzie osobę, dwie kolejne będą kolejnym numerem sztafety - więc "wspó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 maja 2015 r.

Co najmniej 1122 powody do radości!

Licznie przybyli na Leśną Piątkę PIKUŚ 2015 Dzień Dziecka, w przeddzień jego właściwego obchodzenia, był prezentem nie tylko dla wszystkich dzieci lecz także dla dorosłych, którzy dziećmi wciąż są. Był to wielki prezent też dla nas - organizatorów. Przede wszystkim dziękujemy za zalanie nas ilością... było Was, tych którzy skusili się na wpisanie swojego imienia i nazwiska, co najmniej 1122! Tak. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 maja 2015 r.

Dla ULTRAsów indywidualnych - specjalne dodatki

Złoty medal dla biegaczy ULTRA! Leśna Piątka. Zachęcamy wszystkich do startu w Leśnej Piątce 2015 ULTRA... a dla tych, którzy pokonają indywidualnie pełny dystans zapewniamy dodatkowe atrakcje. Będzie to wyróżniający się "złoty" medal, który będzie świadectwem wielogodzinnej walki ze stukilometrowym dystansem. To nie wszystko. Dodatkowo przygotujemy tylko Wam koszulki techniczne (!)... byście mogli cie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 maja 2015 r.

Góra zabawek i upominków (!) na PIKUSIU 2015.

Zabawki - prezenty - dla dzieci i przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2015 Do niedzieli pozostały tylko 3 dni. Wtedy odbędzie się po raz drugi Leśna Piątka PIKUŚ, i mamy nadzieję, że rzuci na Was swój urok :). Za pierwszym razem pojawiliście się w liczbie 750 osób. W tym roku, nauczeni doświadczeniem, rozwinęliśmy skrzydła, by pobyt w lesie był jeszcze bardziej przyjemny i by zapadł w pozytywn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 maja 2015 r.

ULTRA koszulki na Leśną Piątkę 2015 ULTRA.

Koszulki pamiątkowe w biegu Leśna Piątka 2015 ULTRA Już tylko kilka dni pozostało do podjęcia decyzji o starcie w Leśnej Piątce ULTRA. Czeka na Was 100 kilometrów przygód na trasie! Wszystko pod naszym czujnym okiem :), które będzie spoglądać na Was przy każdym pokonanym okrążeniu - których będzie dwadzieścia. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niepowtarzalne i unikalne koszulki. Wykona (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 maja 2015 r.

Leśna Piątka PIKUŚ 2015 na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 31 maja! Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ 2015. Dla wszystkich, czyli dzieci od 0 do 110 lat :). Bądźmy radośni i bawmy się RAZEM! Wraz z Przedszkolem nr 16 zapraszamy każdego, kto ma ochotę zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu i świetnie spędzić niedzielę. Przygotowaliśmy dla Was dystans, który możecie pokonać idąc, truchtając czy biegnąc, nawet ni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |